Raw Food droga do młodości i zdrowia- detox w Portugalii

Raw Food droga do młodości i zdrowia- warsztat na południu Portugalii

DETOX dla ciała i umysłu- 7 dniowe globalne oczyszczanie

Zapraszam na 7 dniowy warsztat w magicznej Portugalii dotyczący surowej diety, jako najlepszej opcji odżywiania, także jako etapu do całkowitej wolności od jedzenia.

Jeśli czujesz, że Twoje ciało jest obciążone toksynami, tłuszczem, nadwagą, nie masz energii, chorujesz i widzisz objawy starzenia, degeneracji to pora by to zmienić.

Twoje ciało nie jest śmietnikiem, zbiorowiskiem odpadów i fabryką mającą za zadanie nieustanne przetwarzanie ton jedzenia.

STOP!

*Czy masz świadomość, że starzenie i choroba jest programem? Jest konsekwencją zakwaszenia organizmu, konsekwencją rozmnażania się w nim przez to grzybów i pasożytów?

*Czy wiesz, że siwe włosy i zmarszczki to po prostu efekt braku równowagi w ciele emocjonalnym i fizycznym?

  • Czy wiesz, że nie potrzebujesz suplementów, kremów przeciwzmarszczkowych, operacji plastycznych, bo cały ten proces starzenia/ degeneracji można cofnąć dosłownie w kilka tygodni?

*Niesamowite? Tak i prawdziwe 🙂

Od 16 roku życia badałam i rozpoznawałam przyczyny starzenia ciała, bo wydawało mi się to nienaturalne i widziałam, że musi mieć swoje przyczyny. Odkryłam to dla siebie i pragnę podzielić się tym wszystkim z Tobą w czasie tego wyjątkowego warsztatu.

Dzięki surowej diecie, którą w sposób intuicyjny stosowałam przez te wszystkie lata zachowałam młodość, nieustającą energię i pasję życia, jestem całkowicie zdrowa, moje włosy nigdy nie były farbowane, waga jest stała, nie stosowałam żadnych ingerencji w postaci zabiegów, ani kosmetyków specjalistycznych.Także dzięki medytacjom i rozpoznaniu prawdziwej Esencji każdego przejawu tegoż Życia.

Co się wydarzy w czasie tego warsztatu:

  • poznasz wszystkie tajniki intuicyjnej surowej diety
  • przez 7 dni poczujesz wyjątkową lekkość będąc na świeżych sokach, owocach i wodzie
  • uwolnisz się od kompulsywnego trybu życia
  • spotkasz się i odkryjesz emocjonalne powody objadania się
  • Twoja waga bezwysiłkowo zacznie się stabilizować, ciało nabierze jędrności i elastyczności.
  • odpoczniesz, odzyskasz swą prawdziwą Moc, by w nowej świadomości stworzyć dla siebie życie wolne od wszelkich lęków i scenariuszy obfitujących w zagrożenia chorobami cywilizacyjnymi.
  • będziemy także wspólnie praktykować jogę, świadomy oddech i medytację, aby pogłębić świadomość swego ciała i uwolnić wszelkie napięcie związane ze stresem na wielu poziomach.

Kiedy zyskujesz świadomość i doświadczenie, naturalnie w tym zmienia się wibracja i zaczynasz odkrywać, że ten świat jest sumą Twych myśli i wierzeń.

Tak łatwo można stworzyć coś nowego, jeśli nie trzymasz się kurczowo tych starych wzorców.

To bardzo dobry czas TERAZ, bo jest tylko ta chwila. Powiedz Życiu TAK!

Radość, Wolność, Zdrowie, Piękno, Obfitość i Lekkość- czy to jest możliwe?

Oczywiście 🙂

Do zobaczenia kochani ❤

Inwestycja: 700 eu

Terminy: 13-19 sierpień 2017

Informacje i zapisy: bretarianizm@gmail.com

https://iloverawfood.org

Reklamy