Aktywacja świadomości bretariańskiej 10 dni w Portugalii

Zapraszam na 10 bezcennych dni w magicznej ukochanej Portugalii,

w niezwykłym miejscu z widokiem na ocean Atlantycki,

w celu i poza nim, odkrycia siebie w pełnej wolności od jedzenia,

w pełnej Mocy Miłości Ciebie…

Aktywacja świadomości bretariańskiej, detoks dla ciała i umysłu

10 dni intensywnej aktywacji swej mocy i świadomości bretariańskiej.

ŚWIADOMOŚĆ, która prowadzi tą grę zwaną życiem, tym razem zaprasza Cię w przestrzeń doświadczenia, które odkryje przed Tobą całkowitą Wolność dla tego ciała, Boskiej Formy.

To tylko słowa, więc poczuj je głębiej niż myśl o nich…

Jesteś Boską Esencją, wyrażającą siebie poprzez osobę i historię opowiadaną przez umysł. Jednak Ty Jesteś nasieniem wszelkiego poczęcia każdego projektu, każdej odsłony, każdego aktu kreacji.

W przestrzeni piękna miejsca do którego Życie Cię zaprasza, w Ciszy obowiązków i nieustannego prądu myśli, możesz odkryć Kim Jesteś i osadzić się w tej prawdzie, że jesteś samowystarczalną istotą. Człowiekiem uwarunkowanym przez chwilę, a Bogiem nieskończoności.

*Wszelkie uwarunkowania i programy dotyczące konieczności jedzenia i picia, mogą po prostu zostać przyjęte, jako część tożsamości, którą obserwujesz.

*możesz rozpoznać to ciało jako konsekwencję wielu myśli i uwolnić obrazy je ograniczające w przestrzeni serca otwartego na nowe postrzeganie Tego Co Jest.

*możesz z miłością i zaufaniem wejść w swój osobisty proces mając zapewnione wsparcie, a jednocześnie całkowitą wolność w przebiegu tych wyjątkowych chwil.

To co się objawi z pewnością zaskoczy umysł, ale nie zdziwi serca🙂, bo ono wie, jak najpiękniej Cię prowadzić do siebie…

To czas w bezczasie, każda sekunda bezcenna i głęboko prawdziwa.

Jeśli poczujesz rezonans w sercu, powiedz *witaj przygodo* i spotkamy się w chwili najwłaściwszej, pełnej ognia spalającego iluzję niemożliwości.

To TERAZ staje się tym zaproszeniem i Twoja Obecność wielką radością dla całej tej niezwykłej grupy, która po prostu chciała się spotkać by wspólnie przeglądać się w swoim pięknie i aby wszystkie rany przeszłości w tej JEDNEJ MIŁOŚCI pożegnać.

Ta oferta opiera się na 3 poziomach i jest uniwersalnie przydatna dla osób gotowych na różne sposoby wejścia głębiej, niż stare schematy ograniczających przekonań.

1 Opcja

Łagodny wstęp dla początkujących- 10 dni na wodzie i świeżych sokach, z opcją nie picia do godziny 18.00

2 Opcja

Mocna akcja zaufania- pierwsze 3 dni na sucho bez płynów, następne dni na wodzie/ lub wodzie i sokach po godzinie 18.00

3 Opcja 

Power skok- 7 dni na sucho ( część tradycyjnego 21 dniowego procesu), następnie kontynuacja według wzorcowego prowadzenia przez następne 14 dni na wodzie rozcieńczonej sokiem,

Nie ma jednej drogi, a każda wybrana opcja będzie najwłaściwsza właśnie dla Ciebie. 

Osobiście jestem zwolenniczką łagodnej transformacji, pozwalającej na systematyczne rozpoznawanie swych nieograniczonych możliwości w zakresie funkcjonowania bez potrzeby przyjmowania pokarmów i płynów.

Pragnę się podzielić swoją wizją i wewnętrznym prowadzeniem w kierunku życia w świadomości bretariańskiej. Dla mnie te dwa aspekty są nieodłączne.

Jeśli chcemy żyć Światłem na stałe, musimy poznać swą własną Esencję i prawdziwe Źródło wewnętrznej Mocy.

Jak mówiłam każda pozorna droga do odkrycia siebie jest inna.

Bretarianizm jest dla mnie jednym z najpiękniejszych narzędzi służącym wglądom w prawdziwą i nieograniczoną moc człowieka.

Odkrycie, że jesteśmy niezależni od jakichkolwiek zewnętrznych źródeł energii, sprawia, że wszystkie pozostałe dziedziny doświadczenia stają się dla nas klarownie jasne i piękne.

W tym temacie odradzam wszelki pośpiech, zalecam głęboką uważność i słuchanie swego wewnętrznego prowadzenia. Tylko odkrywszy jak bardzo głęboko ufamy swemu Sercu, możemy spokojnie wchodzić coraz to głębiej w swój własny proces rozpoznawania siebie.

Spotkanie ze mną, może okazać się dla Ciebie niezwykłym momentem zatrzymania w biegu życia i wciąż zmieniających się myśli. Jestem takim lustrem na tej ścieżce, które pokaże Ci Twoje Piękno i Siłę. Razem możemy przejść przez najtrudniejsze momenty oporu, niezrozumienia, buntu, lęku, frustracji. Tworzę tą przestrzeń dla wszystkich, którzy w rezonansie czują podobnie i tych którzy są gotowi na skok na głęboką wodę, by raz na zawsze pożegnać wszelkie iluzje ograniczeń.

O tym miejscu w którym spędzimy wspólnie ten niezwykły czas, tak poetycznie opowiada właścicielka:

„Mieszkam w baśniowej krainie, otoczona dzikimi plażami, oceanem, zamkami, pałacami i cudowną roślinnością.

Mój dom znajduje się w Parque Natural de Sintra-Cascais, wpisanym w dziedzictwo narodowe UNESCO. Dookoła magia natury, każdy kto odwiedzi mój dom odzyska spokój i równowagę węwnętrzną. Zapragnie żyć na nowo, zapragnie realizować swoje marzenia.

To niezwykłe, ale mieszkam w miejscu, gdzie sam Christian Andersen powiedział tak… ,, Zobaczyć cały świat, a nie widzieć Sintry, to nic nie zobaczyć ,, ”

Proses praniczny & Intensywny Satsang

*10 dni intensywnego wglądu, pełnej Obecności i budzenia się do rzeczywistości nie opartej na starym systemie wierzeń.

*10 Intensywnych Satsangów, w czasie których poruszymy wszystko to co jest gotowe na uwolnienie

*10 porannych spotkań z jogą dla początkujących

*10 dni nauki świadomego oddechu, odkrycie Oddechu jako niesamowitego narzędzia by raz na zawsze uwolnić się od stresu.

*10 okazji by w spontanicznym tańcu uwolnić ciało bolesne

*wiele cudownych spacerów nad brzegiem oceanu, w lesie, odkrywanie przekazów natury

*wykłady na temat życia pranicznego, surowej diety, samoświadomości, doświadczenia w realiach codzienności.

*pożegnanie warstw iluzji opartej na programach i uwarunkowaniach, dotyczących konieczności jedzenia i picia.

*indywidualne spotkania z każdym uczestnikiem

Ten niezwykły czas w bezczasie uwolni Cię od kompulsywnego trybu życia we wszystkich jego warstwach. Totalne ZATRZYMANIE i MOC OBECNOŚCI, wesprze ten Proces ROZPOZNANIA siebie w gotowości do życia na codzień bez potrzeby jedzenia.

Każdy dostanie propozycję planu do przygotowania się do spotkania, a także dalsze prowadzenie po zakończeniu. Tak naprawdę spotykając się w tym wspólnym gronie odkryjemy nieograniczoną niczym Przestrzeń opartą na głębokim zaufaniu do samego siebie.

Dla kogo jest ten wyjazd:

*dla ludzi chcących doświadczyć swej istoty wolnej od przymusu jedzenia

*dla chcących pożegnać kompulsywne nawyki jedzenia i inne automatyczne reakcje

*dla tych, którzy chcą po prostu oczyścić swe ciało, zanurzyć się w sobie dogłębnie i być świadomym każdej chwil.

Miejsce: Portugalia-Sintra

Terminy:

*1.05.2017- 10.05.2017

*10.07.2017- 19.07.2017

*24.08.2017-2.09.2017

Inwestycja: 700 eu

konieczny bezzwrotny zadatek gwarantujący miejsce na procesie w wysokości 250 eu

Ilość miejsc ograniczona: 8 osób

Informacje i zapisy: bretarianizm@gmail.com

Ważne:

To spotkanie jest dla wszystkich, którzy są otwarci na możliwość życia bez jedzenia, ze zrozumieniem, że człowiek może jeść, ale nie musi. Ty także przechodząc przez swój własny proces, na każdym etapie dokonujesz indywidualnego wyboru, jak chcesz doświadczać na daną chwilę. Wolność jest Twoją naturą i nie musisz czynić deklaracji i zobowiązań przed samym sobą, na świeżo wciąż odkrywając co z Tobą rezonuje, co sprawia, że Twoje serce śpiewa w radości.

Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia

Nulina

Reklamy