Świadomość bretarianina

ŚWIADOMOŚĆ bretharianina

to wewnętrzne przekonanie, że nie potrzebujesz jeść, aby żyć

że jedzenie nie tworzy życia w nas, że to my JESTEŚMY ŻYCIEM.

To BYCIE, bez całej centrali pomysłów na zapotrzebowanie witamin, białka , żelaza itp. czerpanych z zewnętrznych źródeł.

To cicha wiedza i doświadczenie, że ciało doskonale funkcjonuje samo jeśli mu nie przeszkadzamy, zatruwając toksycznym pokarmem i myślami.

To także świadomość, że jest to naszym wyborem czy jemy czy nie jemy, kiedy wznosimy się poza wszelkie uwarunkowania i pozorny przymus życia w kieracie nałogów.

Kiedy masz taką świadomość, to odkryłeś KIM JESTEŚ i żyjesz lekko, ciesząc się doświadczeniem w tej formie. Kochasz każdą chwilę w sposób bezwarunkowy, pamiętając, że to wszystko co pojawia się i znika nie jest tobą. Sam siebie prowadzisz w tym doświadczeniu, nie opierając się na innych, ufasz sobie na każdym pozornym etapie i czujesz, że tak naprawdę nie ma to tak wielkiego znaczenia, jeśli mu go nie nadasz w jakiś sposób.

Pozwalasz- NIECH WSZYSTKO PŁYNIE, JA PŁYNĘ WRAZ Z ŻYCIEM. Kocham to co jest i jakie jest Teraz- to słowa, które otwierają Cię na świat wielkich możliwości poprzez postrzeganie pełne miłości.

NULINA

fake colorful rose as handicraft flower

Reklamy